انتشار : 1399/09/25 بازدید : 1100

تشکیل اولین جلسه شورای هماهنگی سازمان دامپزشکی کشور و سازمان نظام دامپزشکی کشور

نخستین نشست شورای هماهنگی سازمان دامپزشکی کشور و سازمان نظام دامپزشکی کشور با حضور روسا و معاونان دو سازمان در سالن جلسات سازمان دامپزشکی کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، نخستین نشست شورای هماهنگی سازمان دامپزشکی کشور و سازمان نظام دامپزشکی کشور عصر امروز سه شنبه با حضور دکتر علی صفر ماکنعلی رئیس سازمان دامپزشکی کشور و دکتر محمدرضا صفری رئیس سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران به اتفاق معاونان هر دو سازمان در سالن جلسات سازمان دامپزشکی کشور برگزار شد.

 

بنابراین گزارش، در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر طرفین در خصوص مسائل روز دامپزشکی کشور، توافقاتی جهت تعامل و هماهنگی بیشتر با هدف دستیابی به حقوق ذی نفعان دامپزشکی کشور حاصل شد که از جمله آنها برگزاری این جلسات به صورت ماهانه است.

 

برپایه این گزارش، در پایان این نشست مقرر شد تا یک کارگروه مشترک کاری با حضور معاونان و مدیران ذی‌ربط هر دو سازمان تشکیل شود که جلسات آن در محل هر دو سازمان و به صورت هر دو هفته یکبار برگزار خواهد شد.

 

همچنین مقرر گردید تا هر دو سازمان موضوعات قابل طرح در این کارگروه مشترک را به دبیرخانه شورا ارسال کنند تا در جلسات کارگروه مطرح گردد و مصوبات این کارگروه نیز پس از تایید در شورای هماهنگی از طریق دو سازمان ابلاغ شود.

 

و البته در این نشست هماهنگی توافق دیگری نیز حاصل شد و آن اینکه یک کمیته مشترک سیاستگذاری و برنامه‌ریزی دوره‌های نو‌آموزی و بازآموزی (دوره های مهارتی) تشکیل گردد.