انتشار : 1399/10/21 بازدید : 1008

دیدار رییس نظام دامپزشکی استان کردستان با مجموعه مدیریت شعبه بانک کشاورزی استان کردستان

در این دیدار تفاهم نامه ای فی مابین شورای نظام دامپزشکی استان و بانک کشاورزی منعقد گردید.

بر اساس این تفاهم نامه اعضای نظام دامپزشکی استان کردستان از طرح های تسهیلاتی و خدمات بانک مذکور بهره مند میگردند.
مواردی از مفاد تفاهم نامه به شرح ذیل می باشد:
📍١:طرح تسهیلات سرمایه ای ؛برای همکاران با مدرک عمومی دامپزشکی با ارایه طرح توجیهی و کار افرینی احداث بیمارستان ،داروخانه ،مراکز مایه کوبی ...... با 18 درصد سود و حداکثر 72  ماه مدت بازپرداخت که ارایه این تسهیلات طی مذاکره صورت گرفته مشروط بر تمرکز حساب در بانک و تامین آورده سهم متقاضی  

2:طرح تسهیلات تجهیز مراکز موضوع ماده 2 فعالیت همکاران شاغل بخش خصوصی با نرخ سود 18 درصد برای همکاران معرفی شده از طرف نظام دامپزشکی تسهیل و تسریع در پرداخت دارد.
3:تسهیلات سرمایه در گردش با نرخ 18 درصد و باز پرداخت يكساله  و همکاران معرفی شده از نظام دامپزشکی تسهیل و تسریع در پرداخت دارد

📍📍خدمتی نو‌ از بانک کشاورزی در زمینه تسهیلات خرید دِين كه براي همكاران شاغل بخش خصوصي عليالخصوص همكاران شاغل در داروخانه و شركت پخش و مراكز مايه كوبي  در اخذ وجوه كمك مينمايد.
 
📍📍📍طي  مذاکره صورت گرفته نصب دستگاه کارت خوان بدون اینکه پولی از حساب برای بانک توثیق گردد که  فقط با ارایه چک تحویل مراکز داده میشود و با تسهیل در میانگین گیری گردش حساب تسهیلات پرداخت میگردد.

📍📍📍📍برنامه خدمات بانکداری التکرونیکی بانک کشاورزی که تمامی موارد مورد نیاز برای جلوگیری از اتلاف وقت و تسریع و تسهیل امورات مالی و بانکی ارائه گردیده است.

لذا از اعضای نظام دامپزشکی دعوت میگردد از فرصت و تفاهم نامه مذکور استفاده نمایند و جهت بهره مندی از موارد مذکور و سایر خدمات با ارایه معرفی نامه از دفتر نظام دامپزشکی استان و ارایه کارت عضویت نظام دامپزشکی به شعب بانک كشاورزي مراجعه نمایید.
لازم به توضيح است قبل از مراجعه حتما با نمايندگان معرفي شده همانگي صورت گيرد

همكاران محترم جهت اخذ اطلاعات تكميلي با دفتر نظام دامپزشكي و مديريت سركار خانم دكتر مظفري تماس حاصل فرماييد
٠٨٧٣٣١٦٦٦٦٥
 
جهت اخذ اطلاعات تكميلي و هماهنگي  با مسىولين مرتبط بانك كشاورزي آقايان بابك تاكي و دارا مرادي تماس گرفته شود

شماره تماس دفتر اقاي بابك تاكي ٣١٨٢٦٢١٢
شماره تماس دفتر اقاي دارا مرادي ٣١٨٢٦٤٠٧

 

دفتر نظام دامپزشکی استان کردستان