انتشار : 1399/11/23 بازدید : 988

پایان مسابقات فوتبال جام دامپزشکان پارس

اولین دوره مسابقات فوتبال جام دامپزشکان پارس گرامیداشت هفته ملی دامپزشکی به همت نظام دامپزشکی استان فارس در شیراز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی نظام دامپزشکی فارس اولین دوره مسابقات فوتبال جام دامپزشکان پارس گرامیداشت هفته ملی دامپزشکی در سال ۹۹ که مقرر شده بود در مهرماه امسال برگزار شود، به علت گسترش بیماری کرونا و ایجاد وضعیت قرمز در استان به تأخیر انجامید و با توجه به شرایط پایدار و اعلام وضعیت آبی در استان، نهایتاً مسابقات مذکور از روز جمعه ۱۹ دی ماه با رعایت تمام پروتکلهای بهداشتی و هماهنگی.های بعمل آمده با هیئت فوتبال و شهرداری شیراز بدون حضور تماشاگر در ورزشگاه شهدای کشن شهر شیراز آغاز شد.

🔸 این دوره از مسابقات که در مراحل اولیه با اعلام امادگی ۱۵ تیم برنامه ریزی شده بود متأسفانه به دلیل ابتلای تعدادی از بازیکنان تیم‌ها به بیماری کرونا، ناگزیر با انصراف ۳ تیم با حضور ۱۲ تیم از صنوف مختلف دامپزشکی برگزار شد.

🔹مراسم افتتاحیه این مسابقات با بازی گروه دارویی کیمیا فام و آزمایشگاه بیطاران (حامیان مالی این دوره از مسابقات) برگزار شد، لازم به ذکر است تیم معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز به عنوان تیم مهمان در این دوره از بازیها حضور داشت.

🔸در مرحله گروهی ۱۲ تیم شرکت کننده در قالب ۴ گروه به مصاف یکدیگر رفته و نهایتا ۸ تیم به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند. پس از انجام بازی های مرحله یک چهارم نهایی، ۴ تیم به مرحله نیمه نهایی رسیده که پس از جدال با یکدیگر و مشخص شدن تیم های فینالیست و رده بندی ، در نهایت اختتامیه بازی ها در تاریخ ۱۷ بهمن ماه ۹۹ انجام که در مرحله رده بندی به دلیل عدم حضور تیم کلینسین های فارس، نتیجه بازی سه بر صفر به نفع تیم دامپزشکی فسا لحاظ گردید.

🔹 در بازی فینال تیم گروه دارویی کیمیا فام با نتیجه ۶ بر ۲ تیم  بیمارستان درنا وت را شکست داد و عنوان قهرمانی جام را از آن خود کرد.
 در ادامه تیم فوتبال بیمارستان درنا وت بعنوان نایب قهرمان جام و تیم دامپزشکی فسا عنوان مقام سومی مسابقات معرفی شدند.

🔸در مراسم اختتامیه مسابقات که به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور احمدرضا تابع بردبار رئیس نظام دامپزشکی استان فارس، علی اکبرزارعی مشاور معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز و مدیرعامل موسسه و رسانه ی ورزش فارس و فاضل پارسائی مدیرعامل باشگاه پارسا برگزار گردید از تیم قهرمان ، نایب قهرمان و مقام سومی با اهداء جام، مدال، لوح سپاس و جوایز نقدی و از سرپرستان تیم، ترین‌های مسابقات و کمیته اجرایی با اهداء لوح سپاس تقدیر شد.

🔹در این مسابقات آقای پوریا سلطانفر از تیم کلینسین‌های فارس بعنوان آقای گل جام ، آقای مجید کرمی از تیم بیمارستان درنا وت بعنوان بازیکن اخلاق و آقای ابوالفضل خاکی از تیم گروه دارویی کیمیا فام بعنوان بهترین بازیکن جام انتخاب و به رسم یادبود لوح سپاسی تقدیم حضورشان گردید.