انتشار : 1400/05/29 بازدید : 358

پیام تسلیت رییس سازمان نظام دامپزشکی در پی درگذشت دکتر مرجانمهر

«دکتر محمدرضا صفری»رئیس سازمان نظام دامپزشکی در پیامی درگذشت «دکتر سیدحسین مرجانمهر» دانشیار گروه پاتولوژی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران را به جامعه علمی کشورتسلیت گفت.

انا لله و انا الیه راجعون

▫️ درگذشت ناباورانه دانشیار فرهیخته گروه آموزشی پاتولوژی دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران روان شاد دکتر سید حسین مرجانمهر موجب تاسف و تالم فراوان شد.
▫️ قطعاً یاد تلاشها‌، کوشش‌ها، دقت نظر و حافظه بی نظیر آن زنده یاد هیچ گاه از خاطر جامعه علمی کشور، دوستان، همکاران و دانشجویان پاک نخواهد شد.

▫️سازمان نظام دامپزشکی جمهودی اسلامی ایران این افتخار را داشته است که از حضور و مشارکت ارزشمند آن استاد فقید در کمیته های علمی نخستین و دومین کنگره‌ ملی علوم آزمایشگاهی دامپزشکی و نظرات دقیق و کارشناسانه آن عزیز سفر کرده در پرونده های ارجاعی هیاتهای انتظامی بهره های فراوان برده است.

▫️اینجانب ضمن تسلیت به خانواده آن استاد فقید، خانواده فرهیخته دامپزشکی کشور، همکاران، استادان و دانشجویان آن عزیز سفر کرده، از درگاه خداوند منان علو درجات و بهره‌مندی از غفران الهی را برای آن مرحوم مسالت نموده، آرامش، شکیبایی و سلامت را برای بازماندگان مسالت می‌نمایم.

📍دکتر محمدرضا صفری
رئیس سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا.
بیست و هشتم مرداد ماه 1400