انتشار : 1400/09/21 بازدید : 764

رسمی/ انتصاب دکتر آقامیری به سمت رئیس سازمان دامپزشکی کشور

آئین تودیع و معارفه رئیس سازمان دامپزشکی کشور دقایقی پیش در محل سالن جلسات سازمان دامپزشکی کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نظام دامپزشکی کشور، دکتر ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در حکمی دکتر سید محمد آقامیری را به سمت رئیس جدید سازمان دامپزشکی کشور منصوب کرد.

بر اساس این گزارش آئین تودیع و معارفه رئیس سازمان دامپزشکی کشور دقایقی پیش با حضور دکتر دماوندی نژاد معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی و جمعی از معاونین و مدیران ارشد سازمان دامپزشکی کشور در محل سالن جلسات سازمان دامپزشکی کشور برگزار شد.

در این مراسم حکم ریاست دکتر آقامیری قرائت و توسط آقای دکتر دماوندی نژاد به ایشان اعطا شد، همچنین از دستآوردهای دوران ریاست دکتر ماکنعلی رئیس سابق این سازمان نیز تقدیر و قدردانی به عمل آمد.

دکتر صفری رئیس سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران نیز دقایقی پس از برگزاری مراسم رسمی تودیع و معارفه رئیس سازمان دامپزشکی کشور در پیامی انتصاب دکتر آقامیری را به سمت رئیس سازمان دامپزشکی کشور تبریک گفت.

متن پیام تبریک رئیس سازمان نظام دامپزشکی بدین شرح است:

 

بسمه تعالي

همکار ارجمند؛ جناب آقای دکتر سید محمد آقامیری

رئیس محترم سازمان دامپزشکی کشور

سلام علیکم؛

حصول توفیق خدمتگزاری در سنگر «ریاست سازمان دامپزشکی کشور» را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

با شناختی که از دیدگاه‌ها، قابلیت‌ها و سوابق عملکرد جنابعالی به خصوص تجربه گرانقدر مسئولیت 6 ساله ریاست سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا و عضویت در شورای مرکزی این سازمان وجود دارد، انتظار می‌رود شاهد شکل گیری فصل نوینی از فعالیت‌های اثر بخش و برنامه‌ریزی‌های سازنده در حرفه دامپزشکی کشور و تحقق اعتلای بیش از پیش اهداف و آرمانهای این حرفه از طریق توسعه تعامل و هم افزایی بین بخش‌های مختلف دولتی و خصوصی کشور باشیم.

همگام با دیدگاه‌های جنابعالی، سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران به عنوان بزرگترین تشکل مردم نهاد در حوزه دامپزشکی به استناد وظایف قانونی مندرج در قانون تأسیس خود و دیگر قوانین مرتبط، همواره تلاش و کوشش خود را در جهت همراهی هر چه بیشتر با دستگاه‌های اجرایی حاکمیتی بویژه سازمان دامپزشکی کشور در راستای ارتقای امنیت غذایی و سلامت جامعه و اجرای صحیح و دقیق قوانین و مقررات محول شده به این سازمان به کار گرفته و در همین راستا هرگونه اظهار نظر و کمک‌های مشورتی در زمینه ارتقاء بهداشت و سلامت جامعه را سرلوحه خود قرار داده است.

اینجانب به همراه تمامی ارکان ستادی و استانی سازمان نظام دامپزشکی و با همکاری بیش از 42 هزار عضو فرهیخته این سازمان در اقصی نقاط کشور بر خود فرض می داریم حرکت در مسیر تعاملات سازنده و همکرایی با سازمان محترم دامپزشکی کشور در پیشبرد برنامه ها و طرح های گوناگون حوزه بهداشت و سلامت کشور را کما فی السابق در اولویت قرار دهیم.

امید است در سایه عنایات پروردگار متعال و استفاده از عنصر اعتماد متقابل بین سازمان دامپزشکی کشور به عنوان سکاندار اجرایی حوزه دامپزشکی و سازمان نظام دامپزشکی به عنوان  متولی بخش خصوصی ، فضای همکاری و همدلی در این حوزه با حضور جنابعالی تقویت شده و گام‌های مهم و بزرگی در مسیر تقویت ارکان بهداشت و سلامت جامعه و  پیشرفت میهن عزیز اسلامیمان برداشته شود.

دکتر محمد رضا صفری/رئیس سازمان