انتشار : 1397/11/14 بازدید : 1882

ديدار عضو هيات رييسه مجلس شوراي اسلامي با رييس نظام دامپزشكي استان مازندران

در اين ديدار صميمانه كه در دفتر نظام دامپزشكي استان صورت گرفت دكتر يوسف نژاد نماينده مردم شريف ساري و مياندورود در مجلس شوراي اسلامي، از نزديك در جريان امور نظام دامپزشكي استان مشكلات و دغدغه هاي دامپزشكان قرار گرفت.

در ابتداي  ديدار دكتر گلپايگاني، رئيس نظام، حضور دكتر يوسف نژاد در دفتر نظام دامپزشكي  استان را مايه مباهات و افتخار جامعه دامپزشكي و فرصتي گرانبها براي بيان دغدغه هاي بخش خصوصي دانست و به بيان جايگاه  نظام دامپزشكي در صنعت و ساختار  تشكيلاتي  دامپزشكي كشوري و استاني پرداخت . 

🔸گلپايگاني ، در ادامه مهمترين چالشهاي پيش روي دامپزشكان را درآمد و تعرفه هاي كم خدمات، جذب بي رويه دانشجو، مشكلات كمبود واكسن و قاچاق به ويژه در زمينه دام بزرگ و كوچك و لزوم توجه بِه اين موضوع به عنوان مهمترين عامل در پيشگيري از بروز بيماريهاي مشترك عنوان كرد . 

🔹در ادامه عضو كميسيون تلفيق بودجه سال ٩٨ مجلس نيز در بر پيگيري موضوع اخذ ماليات و عدم الزام نصب كارتخوان دامپزشكان تاكيد و از رييس نظام دامپزشكي خواست تا با نگاه ويژه به چالش ها و مشكلات حوزه دامپزشكي در سطح استان، پيگيري هاي لازم را تا حصول نتيجه انجام داده و حتي موارد كلان را در قالب پيشنهاد ارايه دهند.

🔸در اين ديدار كه عصر پنجشنبه مورخ ٩٧/١١/١١ انجام شد نماينده مردم ساري و مياندرود در مجلس شوراي اسلامي با برخي از مراجعين ديدار و از نزديك در جريان مشكلات حوزه صنعت دامپروري  و نيز نظام دامپزشكي قرارگرفتند و قول مساعدت و پيگيري دادند.

🔹در اين ديدار  دكتر يوسف نژاد چهلمين روز درگذشت  دانشجويان فقيد دامپزشكي بالاخص دانشجوي آملي كه در حادثه اتوبوس دانشگاه علوم تحقيقات از دست رفتند را گراميداشتند.