دات نت نیوک
ﺳﻪشنبه، 24 مهر 1397
Menu
پیام تشکر رئیس سازمان نظام دامپزشکی از مقام معظم رهبری در پی ابلاغ سیاست‌های علم و فناوری
نوشته شده توسط: shadabi در 1395/04/15 09:46:00 ق.ظ
تعداد بازديدکنندگان: 967
[AUTHOR]
درپی ابلاغ سیاست‌های کلی علم و فناوری از سوی مقام معظم رهبری، نامه و پیام تشکرآمیز از سوی دکتر صفری رئیس سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران برای معظم له ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا دکتر صفری در این پیام ضمن اعلام آمادگی همه‌جانبه سازمان نظام دامپزشکی در جهت بهینه سازی عملكرد و ساختار نظام آموزشی و تحقیقاتی دامپزشکی كشور به منظور دست‌یابی به اهداف سند چشم‌انداز و شكوفایی علمی، از ظرفیت‎‌های این سازمان برای ساماندهی و تقویت حوزه‌های علم و فناوری، شناسایی نخبگان، پرورش استعدادهای درخشان و حفظ و تعیین اولویت‌ها در بخش آموزش و پژوهش خبر داد.

بر اساس این گزارش متن این پیام بدین شرح است:

بسمه‌تعالی

محضر محترم و مبارک مقام معظم رهبری حضرت آیت‌اله خامنه‌ای مدظله‌العالی

با سلام و اهداء تحیات الهی؛

ابلاغ سیاست‌های علم و فن‌آوری توسط حضرت‌عالی موجب مسرت و گشوده شدن روزنه‌های امید بیشتری در كسب مرجعیت علمی و فناوری در منطقه گردید.

ضمن قدردانی از حسن نظر جناب‌عالی، به استحضار می‌رساند سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران به استناد وظایف قانونی مندرج در قانون تأسیس خود (مصوب سال ???? مجلس شورای اسلامی ایران) آمادگی همه‌جانبه‌ی خود در بهینه سازی عملكرد و ساختار نظام آموزشی و تحقیقاتی دامپزشکی كشور به منظور دست‌یابی به اهداف سند چشم‌انداز و شكوفایی علمی به‌ویژه اصلاح نظام پذیرش دانشجوی دامپزشکی و توجه ویژه به استعداد و علاقه‌مندی دانشجویان در انتخاب رشته تحصیلی و افزایش ورود دانشجویان به دوره‌های تحصیلات تكمیلی دامپزشکی را اعلام می‌دارد.

این سازمان با استفاده از ظرفیت‌های قانونی خود و با در اختیار داشتن بیش از ?? هزار عضو از رده‌های مختلف دامپزشکی (دکترای تخصصی و عمومی، کارشناسی ارشد، کارشناس و کاردان) تمامی تلاش و همت خود را در ساماندهی و تقویت نظام‌ نظارت، ارزیابی، اعتبارسنجی و رتبه‌بندی در حوزه‌های علم و فناوری، ساماندهی نظام ملی آمار و اطلاعات علمی، پژوهشی و فناوری جامع و كارآمد، شناسایی نخبگان، پرورش استعدادهای درخشان و حفظ و جذب سرمایه‌های انسانی، ارتقاء منزلت و بهبود معیشت استادان، محققان و دانش‌پژوهان و اشتغال دانش‌آموختگان، تعیین اولویت‌ها در آموزش و پژوهش با توجه به مزیت‌ها، ظرفیت‌ها و نیازهای كشور و الزامات نیل به جایگاه اول علمی و فناوری در منطقه به کار خواهد بست و در راستای دست‌یابی به این اهداف از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

ایام عزت مستدام باد

دکتر محمدرضا صفری رئیس سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایرانprint
نظر جدید ...
Sort by: