دات نت نیوک
دوشنبه، 1 بهمن 1397
Menu
دکتر احمد شریعتی: اعتقاد دارم دامپزشکی نیازمند وحدت و هماهنگی است
نوشته شده توسط: mdaryaee در 1397/02/23 02:54:57 ب.ظ
تعداد بازديدکنندگان: 223
[AUTHOR]


مراسم تکریم و معارفه رییس شورای نظام دامپزشکی استان خراسان رضوی با حضور رییس سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران و هیئت همراه در سالن اجتماعات اداره کل دامپزشکی کشور برگزار شد.
به گزارش فاخته نیوز، دکتر احمد شریعتی رییس سابق شورای نظام دامپزشکی استان خراسان رضوی در این مراسم گفت: استان خراسان رضوی دارای حدود ۱۵ میلیون واحد دامی،۱۶ کشتارگاه طیور ،۳۰ کشتارگاه دام و بیش از ۱۰۰ میلیون قطعه جوجه ریزی است و می توان گفت که سالانه حدود ۱۰ درصد تولیدات و جمعیت دامی کشور در استان خراسان رضوی شکل می گیرد.

دکتر شریعتی که در حال حاضر مدیر کل دامپزشکی استان خراسان رضوی است با بیان اینکه شورای نظام دامپزشکی استان در حال حاضر دارای ۲۷۰۰ نفر است؛ افزود: حدود ۱۰ سال مسئولیت نظام دامپزشکی را با فراز و نشیب های گوناگونی عهده دار بودم و برخی بخشنامه های دست و پاگیر و نظرات گاها متضاد سبب کندی حرکت ما می شد اما با تمام این احوال این اطمینان را می دهم که کم نگذاشتیم اگر چه دستاوردها با ایده آل های ما فاصله زیادی داشت.

وی ضمن بیان اینکه؛ در بخش دامپزشکی اگر نقش دامپزشکی در هر زمانی کم رنگ دیده شده ضربه از همان نقطه وارد شده است، گفت: ۴حلقه نظام دامپزشکی، اداره کل، موسسه رازی، و دانشکده در استان فعال هستند و ارتباط مطلوبی با هم دارند و این از جمله نقاط قوت دامپزشکی در استان است.

وی در ادامه گفت: در حوزه آموزش قریب به ۱۰ هزار نفر را آموزش دادیم و تلاش کردیم از بهترین اساتید از اقصی نقاط ایران استفاده کنیم و در حوزه های ارتباطی تعاملات مناسبی را برقرار کردیم چرا که اعتقاد دارم دامپزشکی به وحدت نیاز دارد و همیشه سنگ صبور همکاران بودیم.

وی در خاتمه صحبت های خود افزود: در موضوع مواد ۲ و ۵ خوب عمل کردیم و حدود ۵۰۰۰ پروانه از سال ۹۳ صادر کردیم.
در پایان این مراسم، لوح تقدیر از طرف رییس سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران به دکتر احمد شریعتی اهدا و از زحمات وی طی دوران تصدی ریاست شورای نظام دامپزشکی استان قدردانی کرد و دکتر مجید کوشکی به عنوان رییس جدید این شورا معرفی شد.print
نظر جدید ...
Sort by: