دات نت نیوک
دوشنبه، 1 بهمن 1397
Menu
پیام تسلیت رییس سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران در پی درگذشت دو دانشجوی دانشکده دامپزشکی در حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه علوم و تحقیقات
نوشته شده توسط: mdvetmed در 1397/10/10 05:27:00 ب.ظ
تعداد بازديدکنندگان: 123
[AUTHOR]


بسم الله الرحمن الرحیم

کُلُّ مَن عَلَیها فان و یَبقی وَجه ربّک ذوالجَلال و الِاکرام

خانواده‌‌ معزز و محترم حسین‌زاده
سلام علیکم؛

حادثه ناگوار واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات که منجر به درگذشت مظلومانه و شهادت‌گونه 《علی‌حسین‌زاده》 از دانشجویان رشته دامپزشکی این واحد شد، جامعه علمی، دانشگاهی و دامپزشکی کشور را در بهت و اندوه فراوان فرو برد.

به اذعان بسیاری از اساتید و صاحب‌نظران حوزه دامپزشکی، آن مرحوم در قامت یک جوان فعال و پویای علمی مطرح بوده و نوید ظهور یکی از آینده‌سازان حرفه دامپزشکی را ‌میداد.

بی‌شک کوشش‌ها و تلاشهای آن مرحوم در پیگیری امور صنفی و دانشگاهی به‌ویژه در بحث مربوط به افزایش بی‌رویه پذیرش دانشجوی دامپزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی در اذهان باقی خواهد ماند.

سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران رجاء واثق دارد تمامی نهادهای امنیتی، انتظامی و قضایی کشور در اسرع وقت نسبت به پیگیری علل این حادثه جانسوز و برخورد قاطع با مسببان آن اقدام نموده تا از تکرار چنین حوادثی، پیشگیری شود.ان شاالله

اینجانب مراتب تسلیت و تعزیت خانواده بزرگ نظام دامپزشکی در سراسر کشور را به شما ابراز داشته از خداوند متعال برایتان صبر و اجر و برای آن مرحوم روحی شاد و آرام طلب می‌نمایم.

دکتر محمدرضا صفری/ رئیس سازمان

 

شایان ذکر است رئیس سازمان نظام دامپزشکی در پیامی دیگر درگذشت “محمدرضا فضیلتی نیا” دیگر دانشجوی رشته دامپزشکی را نیز به خانواده وی تسلیت گفت.
print
نظر جدید ...
Sort by: