سالروز آزادسازی خرمشهر مبارک

منتشر شده در ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ | بازدید : 85 بار

دکتر حامد زارعی با ارسال پیامی سالروز آزادسازی خرمشهر را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا در این پیام آمده است:

 

بسمه تعالی

روز آزادی خرمشهر ودیعه مژده فتح الهی، فتحی غرورانگیز و اوج خداباوری و نماد ایثار، استقامت و پیروزی ملت در دفاع جانانه از کیان ایران اسلامی است.

آزادسازی خرمشهر، حماسه‌ای شگفت و تکان‌دهنده است که همچون نگینی تابناک بر تارک مقاومت مردم این مرز و بوم می‌درخشد و قلب‌ها را سرشار از یقین به وعده نصرت الهی می‌نماید.

خرمشهر به تعبیر امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با اراده خداوند آزاد شد و سپاه اسلام در مسیر فتح‌های بزرگ و خیره‌کننده قرار گرفت و ورق‌های زرین ۸ سال دفاع مقدس به صحیفه تاریخ مقاومت ملت ایران اسلامی افزوده شد، برای همیشه به قصه‌ای ماندگار و جاودانه در تاریخ جانبازی و ایثارگری مردم ما بدل گشت باید تا همیشه تاریخ مورد توجه و پاسداشت ملت بزرگ ایران قرار بگیرد.

اینجانب، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی فرارسیدن سوم خرداد، سالروز فتح غرور آفرین خرمشهر را به خانواده معظم شهدا، ایثارگران و دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس به ویژه اعضای محترم سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای ملت بزرگ ایران اسلامی سلامتی و سربلندی مسئلت می‌نمایم.

 

                                                                                                                                                                                                  دکتر حامد زارعی

رئیس سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران