پنجمین دوره انتخابات شورای نظام دامپزشکی استان‌ها کلید خورد

منتشر شده در ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ | بازدید : 547 بار

جلسه شورای نظام دامپزشکی ج.ا.ا با دستور کار بررسی دستورالعمل انتخابات شورای نظام دامپزشکی استان‌ها در محل سالن جلسات سازمان نظام دامپزشکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا در ابتدای جلسه دکتر حامد زارعی رئیس سازمان نظام دامپزشکی ضمن عرض تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) توضیحاتی در خصوص مسائل و مشکلات سازمان و مسائل روز بیان نمود.

دکتر زارعی گفت: «در یکسال گذشته و ترکیب جدید شورای مرکزی علی‌رغم همه فراز و نشیب‌ها و همه مسائلی که با آن مواجه شدیم هم‌افزایی و همراهی خوبی از طرف اعضای محترم شورا وجود داشت. جلسات شورا به طور منظم و مرتب برگزار گردید. در این یکسال از همفکری خوب تک تک اعضای شورا استفاده شد و مصوباتی خوبی نیز در شورا گرفته شد. همه با هم سعی کردیم سازمان را به ماهیت اصلی خودش نزدیک کنیم و قطعا این همدلی باعث ارتقای عملکرد سازمان خواهد شد.»

در ادامه جلسه شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا دستورالعمل انتخابات شورای نظام استان‌های سراسر کشور به بحث و مشورت گذاشته شد و در نهایت به تصویب شورای مرکزی و اعضای شورا رسید.

قابل ذکر است پس از ابلاغ دستورالعمل انتخابات شورای نظام دامپزشکی استان‌ها توسط رئیس محترم سازمان نظام دامپزشکی، حداکثر شش ماه زمان برای برگزاری انتخابات در نظر گرفته می‌شود.

 

برای دیدن آرشیو عکس کلیک کنید