پیام تبریک دکتر حامد زارعی به مناسبت روز کارمند

منتشر شده در ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ | بازدید : 204 بار

بسمه تعالی

 

هفته دولت احیاگر روزهای پرشور خدمتگزاری شهیدان سرافراز، رجایی و باهنر است. آنانی که فارغ از توجه به پست و مقام همواره در اندیشه خدمت به مردم بودند.

سومین روز از هفته دولت، روز تجلیل از انسان‌های شایسته‌ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است. گرامیداشت روز کارمند زمینه‌ساز اعتلای مدیریت در نظام اداری و ارتقای منزلت اجتماعی کارکنان خواهد بود. همچنانکه در نظام اسلامی کارمندان و کارکنان در کسوت خدمتگزاری به جامعه جایگاهی والا و بسی با ارزش در نزد پروردگار دارند.

سرمایه انسانی؛ حیاتی‌ترین و ارزشمندترین منابع هر سازمان هستند و در صورت استفاده صحیح از توانمندی‌های این منابع، می‌تواند ضعف‌های درونی و تهدیدهای برونی سازمان را به صورت بارز، رفع نموده و قوت‌های درونی و فرصت‌های برونی را به بهترین شکلی به خدمت گیرد.

مسلّماً بخش عظیمی از فعالیت‌های سازمان نظام دامپزشکی بر دوش شما کارمندان عزیز و گرانقدر قرار دارد و امروز فرصت را مغتنم می‌دانم تا از خدمات و فعالیت‌های ارزشمند تمامی کارمندان صدیق و پرتلاش سازمان نظام دامپزشکی قدردانی نمایم.

اینجانب با گرامیداشت یاد شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر، روز کارمند را به تمامی کارکنان متعهد تبریک عرض می‌نمایم و توفیق روزافزون همه عزیزان را از درگاه خداوند متعال خواستارم؛ امید آن دارم که با همدلی و خرد جمعی و تعاملات بیش از پیش در راستای پیشبرد اهداف نظام اسلامي و الگوگیری از شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر در خدمت به ملت عزیز، در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) موفق و موید باشید.

 

                                                                                                           دکتر حامد زارعی

                                                                              رئیس سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران