افتتاحیه اولین اجلاس روسای شورای نظام دامپزشکی استانهای کشور در دوره پنجم برگزار شد

منتشر شده در ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ | بازدید : 467 بار

با حضور نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور، رئیس سازمان نظام دامپزشکی و روسای شورای نظام دامپزشکی استانهای کشور، اولین اجلاس روسای شورای نظام دامپزشکی استانهای سراسر کشور در دوره پنجم برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا، «دکتر حامد زارعی» رئیس سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران در افتتاحیه این اجلاس ضمن خیر مقدم به همه مهمانان و روسای شورای نظام دامپزشکی استانها گفت: بیست و نه دی ماه شاهد برگزاری باشکوه پنجمین دوره انتخابات شورای نظام دامپزشکی استانهای سراسر کشور بودیم. حاصل این انتخابات پرشور جمع حاضر است که به شکر خدا همه عزیزان فرهیخته و صاحب تفکر هستند. از صحبت ها، فرمایشات و نوع نگاه تک تک عزیزان می توان تحولی جدید و بزرگ در سازمان را پیش بینی کرد.

دکتر زارعی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: سازمان نظام دامپزشکی درگیر تناقص های بسیار زیادی است. اصلاح قوانین ارزو و هدف بنده است. انشالله بعد از برگزاری چندین جلسه مشورتی نهایی برای اصلاح قانون، پیش نویس را به مجلس جدید ارائه خواهیم داد.

 وی سازمان نظام دامپزشکی را در حال حاضر سازمانی اثرگذار دانست و گفت: در حال حاضر سازمان نظام دامپزشکی به سازمانی تبدیل شده است که با قدرتی بالا مورد مشورت قرار می گیرد و دارد به جایگاه اصلی و درست خود برمی گردد.

رئیس سازمان نظام دامپزشکی با اشاره به قانون تسهیل مجوزهای کسب و کار مرکز ملی رقابت و درگاه ملی تاکید کرد: از اول خرداد ماه هیچ مجوز کاغذی در کشور وجود ندارد. هر مجوزی خارج از درگاه ملی صادر شود در استعلام مجوزها پاسخ منفی داده می شود و تخلف است.

وی یادآور شد: همه پروانه ها باید از طریق سامانه ساندا که به درگاه مجوز ملی متصل است، صادر گردد.

دکتر زارعی در بخش دیگری از صحبت های خود به همکاری و تعامل بالای دو سازمان نظام دامپزشکی و سازمان دامپزشکی اشاره کرد و تاکید کرد: هیچ گونه فاصله و فرقی بین دو سازمان وجود ندارد. بنده و جناب اقای دکتر نوروزی ریاست محترم سازمان دامپزشکی در بهترین شرایطِ همکاری و تعامل هستیم و بسیاری از مسائل حوزه دامپزشکی با گفتگوی دوستانه حل و فصل می‌گردد. از تمام روسای نظام استانها و مدیران کل دامپزشکی استانها هم انتظار داریم در فضاها و محیط کاربالاترین تعاملات را با هم داشته باشند.

 

برای دیدن آرشیو عکس ها کلیک نمایید